Staff Service

Gastronomia

Na Zlecenie

Warszawa

Kelner

Kelner

Staff Service to dynamicznie rozwijająca się firma powstała w oparciu o kilkuletnie doświadczenie naszej kadry w branży HoReCa.
Staff Service jest profesjonalną firmą w zakresie świadczenia usług outsourcingowych.

Opis Stanowiska:

Praca dla studentów jako kelner w hotelach w centrum Warszawy
Stawka od 16 zł do 26 zł netto/godz.
Możliwość pracy poniedziałek - piątek lub w wybrane dni.
Dla osób bez doświadczenia organizujemy szkolenia :)

Więcej info priv

Wymagania:

Status ucznia/studenta, uśmiech, chęci do pracy

Oferujemy:

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie za pośrednictwem formularza na stronie internetowej www.staffservice.pl/praca

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.