Cartrack Polska Sp. z o.o.

Call Center

Praca Stała

Warszawa - Ursynów

Doradca ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma Cartrack Polska Sp. z o. o. to lider na polskim i światowym rynku zajmujący się wdrażaniem nowoczesnego oprogramowania optymalizującego zarządzanie flotami pojazdów. Jesteśmy największym pracodawcą w branży telemetrycznej.

Opis Stanowiska:

W zależności od Twojego doświadczenia będziesz odpowiedzialny za:
• Kontakt telefoniczny z Klientami Biznesowymi
• Analizę potrzeb potencjalnych Klientów i doradztwo produktowe
• Wsparcie Sprzedaży lub Sprzedaż - planowanie pracy zespołu sprzedaży mobilnej i umawianie spotkań handlowych lub sprzedaż oprogramowania do zarządzania flotą pojazdów
• Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy oraz bieżąca obsługa Klienta

Wymagania:

Dołącz do nas, jeśli:
• Masz lub chcesz zdobyć doświadczenie w kontakcie z Klientami Biznesowymi
• Motywują Cię wyzwania i jesteś nastawiony na cel
• Jesteś zaangażowany i chcesz się rozwijać
• Z łatwością nawiązujesz kontakty i swobodnie prowadzisz rozmowy telefoniczne

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną, dowolną formę współpracy
• Pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 lub elastyczny grafik w godzinach 7:30-17:00
• Wsparcie Przełożonego, szkolenia, wyjazdy integracyjne oraz pyszną kawę i kosze pełne owoców
• Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (multisport, opieka medyczna, wczasy pod gruszą i premia roczna)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV.
Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dla przyszłych procesów rekrutacji."

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą Firmą poprzez:
www.cartrack.pl

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.