Verbeek Uitzendbureau

Produkcja

Praca Stała

Velden

Pracownik Sezonowy Produkcja/szklarnia

Pracownik sezonowy produkcja/szklarnia

Verbeek Uitzendbureau to działające od 1997 roku biuro pośrednictwa pracy w Holandii. Od ponad 20 lat zajmujemy się pomaganiem pracownikom w znalezieniu pracy tymczasowej za granicą. Firma Verbeek pracuje w sektorach: logistycznym, produkcyjnym, produkcji żywności oraz w rolnictwie

Opis Stanowiska:

Jeżeli nie masz planów na wakacje, a chciałbyś sobie dorobić jednocześnie poznać nowy kraj, kulture, ludzi - zgłoś się do nas! Mamy dużo ofert pracy dla studentów. W naszej firmie status studenta daje Ci możliwość zarobku większej ilości gotówki.

Wymagania:

Od kandydatów wymagamy jedynie motywacji i szczerych chęci do pracy.

Zaświadczenie o niekaralności to dokument, na którym zależy nam najbardziej, ze względu na bezpieczeństwo przyszłych i obecnych pracowników.

Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem w uzyskaniu lepszej pracy.

Oferujemy:

Osobom, które zdecydują się do nas przyjechać zapewniamy:

-Przede wszystkim dobrze płatną pracę. Wszystkie nasze oferty oparte są na CAO, czyli holenderskich zasadach związanych z wynagrodzeniem, nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek wykroczeniach. Każdego roku poddajemy się kontroli, chcemy żeby wszystko odbywało się legalnie.

-Zakwaterowanie na którym jest daromowe Wi-Fi i polska telewizja.

-Polskojęzyczny zespół, który będzie działał w twoim interesie. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wytłumaczymy wszelkie nieporozumienia. Nasza administracja pomoże Ci załatwić każdą sprawę związaną z pracą w Holandii. Tak byś Ty mógł pozostać i pracować w Holandii bez żadnych zmartwień.

-Zadbamy o to byś bezpiecznie dotarł i wrócił z pracy. Transport w naszej firmie jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo raz w tygodniu organizujemy transport do supermarketu.

-Verbeek posiada klientów w wielu sektorach. Dysponujemy ofertami pracy przez cały rok, nie tylko w sezonie. Na pewno znajdziesz u nas coś co będzie Ci odpowiadać.

Więcej o nas znajdziesz tutaj: https://verbeekuitzendbureau.com/pl/ lub kontaktując się z nami telefonicznie +31 772 050 790

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.