Vitro Warszawa Sp. z o.o.

Produkcja

Na Zlecenie

Nadarzyn

Laborant w Laboratorium Produkcyjnym

Laborant w laboratorium produkcyjnym

Vitro Warszawa to firma specjalizująca się w hodowli tkankowej. Dostarczamy różnorodne produkty kultur tkankowych na rynki całego świata – do produktów tych należą byliny, rośliny doniczkowe, kwiaty cięte i rośliny cebulkowe.

Opis Stanowiska:

Renomowana firma holenderska poszukuje studentów do pracy przy produkcji sadzonek roślinnych w laboratorium in vitro. W zakres obowiązków wchodzą proste, powtarzalne czynności manualne związane z cięciem materiału roślinnego przy użyciu skalpela i pęsety.
Każda osoba przed rozpoczęciem pracy zostaje przeszkolona.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie (nie jest to warunek konieczny) oraz dokładność i umiejętność pracy w skupieniu.

Oferujemy:

Umowa zlecenie, wynagrodzenie: 15-18 zł brutto/godz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.