Biotop Service sp z o.o.

Marketing

Na Zlecenie

Warszawa

Marketing Stażysta

Marketing stażysta

Firma ma dział usług arborystycznych i dział handlowy. Dział handlowy zajmuje się pomocą dla firm zagranicznych w nawiązaniu kontaktów z polskimi firmami różnych branż, organizację spotkań ,przygotowanie informacji o rynku,działania marketingu handlowego na rzecz firm zagranicznych .

Opis Stanowiska:

Praca może być wykonywana zdalnie. Zlecenia dotyczą realizacji projektu marketingowego dla firm zagranicznych. Przygotowanie bazy firm polskich dla zadanego produktu, marketing produktów drogą emailową lub telefoniczną. Wyłącznie B2B .Umawianie spotkań dla danego dostawcy zagranicznego. Zakres pracy może być zmienny , czas pracy jest uzależniony od danego projektu jaki jest realizowany. Praca w niepełnym wymiarze godzin. Część zadań może być wykonywana w dowolnych godzinach. Część zadań jak kontakt telefoniczny powinna być wykonana w godzinach pracy biur w Polsce. Produkty będące przedmiotem projektów są zmienne z przewagą produktów branży tekstylnej .Nie jest wymagana znajomość produktu. Przekazujemy metodologię wykonania zlecenia oraz pomoc merytoryczną w trakcie realizacji.

Wymagania:

Wymagana jest terminowość wykonania zleceń, rzetelność informacji umieszczanych w raportach wykonywanych na rzecz zagranicznego odbiorcy . Wymagany język angielski w stopniu pozwalającym na przygotowanie informacji dla klienta . Wymagana jest dyspozyjność w godzinach pracy biurowej w zakresie pozwalającym na realizację zleceń, np.2 dni w tygodniu  po 2-3 godziny.

Oferujemy:

Przyklad zlecenia: firma produkująca sól himalajską chce nawiązać kontakty z polskimi importerami, należy odnależć firmy polskie zajmujące się importem soli, skontaktować się drogą emailową wysyłając ofertę ,po czym skontatkować się telefonicznie .

Do nas należy przekazać raport z danymi firm zainteresowanymi nabyciem produktu .

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.