Fundacja Sustinae

Marketing

Praca Stała

Warszawa

Content Manager/Social Media Expert

Content Manager/Social media Expert

Od 2012 roku Fundacja Sustinae wspiera osoby zagrożone wykluczeniem społecznym i zawodowym. Naszym celem jest przeciwdziałanie marginalizacji w społeczeństwie i na rynku pracy osób przynależących do grup szczególnie narażonych na dyskryminację. Realizujemy kompleksowe i zindywidualizowane programy aktywizacyjne dostosowane do potrzeb uczestników i lokalnego rynku pracy. Celem naszych działań jest budowanie zasobów umożliwiających osiągnięcie sukcesu zawodowego.

Opis Stanowiska:

Szukasz stanowiska w Marketingu/Public Relations lub Mediach(także tych społecznościowych)? Chciałabyś/chciałbyś znaleźć pracę jako Content Manager lub Social Media Expert, ale ogranicza Cię słaba znajomość zagadnienia? Mamy na to idealne rozwiązanie! Jeśli posiadasz do tego aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oraz status studenta lub absolwenta warszawskiej uczelni wyższej zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu z Marketingu Internetowego!

W ramach realizowanego przez Fundację Sustinae programu "Student, Absolwent, Specjalista – zintegrowany program wsparcia osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy” współfinansowanego ze środków PFRON zapraszamy do odbycia intensywnego kursu kompetencyjnego z Marketingu Internetowego, którego dobra znajomość ułatwi Ci znalezienie wymarzonej pracy.

Wymagania:

Udział w programie jest bezpłatny!

Do aplikowania zapraszamy osoby spełniające wszystkie trzy poniższe kryteria:

=> osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub dokument równoważny

=> osoby nieaktywne zawodowo lub bezrobotne/ poszukujące pracy

=> osoby posiadające status studenta lub absolwenta ( I, II, III stopnia, studiów

podyplomowych - do pięciu lat od ukończenia studiów) na warszawskiej uczelni wyższej

Oferujemy:

Program kursu obejmuje między innymi takie zagadnienia jak:

-metody promocji w internecie

-witryny internetowe a cele biznesowe

-struktura reklam a trafność wyszukiwania

- długoterminowy plan działania w mediach społecznościowych

oraz wiele innych!

Tempo nauki jest dostosowywane do tempa przyswajania wiedzy przez uczestników, a dzięki małym grupom (2-3 osoby max) możliwe jest także indywidualne podejście do kursantów. Kursy będą się odbywały w formie zdalnej.

Zapraszamy! Nie czekaj, zgłoś się jak najszybciej! Ilość miejsc w projekcie jest ograniczona!

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 883340211 lub na adres mailowy [email protected]

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.