WB Staffing

Administracja

Praca Stała

Vejen

Rzeźnik//wołowina//trybowanie//Dania/

Agencja Pracy Tymczasowej

Opis Stanowiska:

WB Staffing poszukuje rzeźników do pracy w Vejen (Dania) - trybowanie wołowiny (przody).

·         od zaraz, na stałe, zatrudnienie przez zakład na warunkach duńskich,

·         stawki uzależnione od umiejętności, na początek ok. 160dkk brutto,

·         mieszkanie ok. 2000dkk/miesiąc,

·         dojazd we własnym zakresie,

·         tylko doświadczeni rzeźnicy!

Wymagania:

Minimalne doświadczenie

Oferujemy:

·         tylko doświadczeni rzeźnicy

+48534348534 (Aleksandra)

Brak

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.