Znajdź pracę w mgnieniu oka.


StudentHire to pierwsza platforma rekrutacyjna dedykowana obecnym studentom w całej Polsce. Oferty pracy ukierunkowane są na ludzi młodych oraz zdolnych bez względu na ich kierunek studiów czy doświadczenie zawodowe.


Szukaj Pracy

Praca Dla Każdego Studenta

StudentHire wprowadza Cię w bezpośredni kontakt z pracodawcami, którzy poszukują pracowników tymczasowych, na niepełnym/pełnym etacie lub freelancer’ów.

Szukasz stażu jako suplement swojego wykształcenia, lub doświadczenia które pozwoli Ci uzyskać przewagę na starcie swojej kariery, a może szukasz nowych wrażeń, lub po prostu chcesz zarobić w trakcie studiów lub wakacji? Na StudentHire na pewno znajdziesz pracę która spełni twoje oczekiwania.

Oferty z Myślą o Studentach


Nasz portal zawiera szeroki wachlarz możliwości. W prosty sposób wyszukasz idealną dla siebie ofertę w dowolnej lokalizacji. Tak więc nie ważne, czy myślisz o pracy w lokalnej kawiarence czy w globalnej marce, na StudentHire napewno znajdziesz ofertę dla siebie.

Szukaj Blisko Siebie

Szukasz pracy blisko domu, uczelni lub dogodnej stacji metra? Wpisz w “szukaj na mapie” dokładny adres lub nazwe uczelni a my pokażemy Ci wszystkie oferty w pobliżu wraz z ich dokładną lokalizacją.

Prosty Proces Aplikacji

Aplikowanie nigdy nie było prostsze. StudentHire oferuje prosty system aplikacji i kontaktu z lokalnymi i międzynarodowymi firmami. Cały proces nie wymaga zakładania konta. Wystarczy kliknąć “aplikuj”, załączyć dane kontaktowe oraz CV, po czym czekać na kontakt od pracodawcy i finalnie cieszyć sie nową pracą i doświadczeniami.

Cztery Kroki do Znalezienia Pracy ze StudentHire.pl


1 Odpowiadając pracodawcy na wybrane ogłoszenie, wyślij CV oraz wypełnij swoje niezbędne dane kontaktowe. W CV zawrzyj informacje o swoich dotychczasowych osiągnięciach i doświadczeniach.

2 Jeżeli pracodawca zainteresuje się twoim CV skontaktuje się z tobą mailowo lub telefonicznie. Pracodawca chętnie zapyta o twoje doświadczenie, możliwie, że również zaprosi cię na spotkanie. Pamiętaj to jest również twój czas aby zadać pytania na temat interesującej cię pracy.

3 Podczas spotkania pracodawca poprosi Cię o opowiedznie o tobie oraz twoich doświadczeniach i umiejętnościach. Pamiętaj, jeżeli umówiłeś się z Pracodawcą na spotkanie, uszanuj jego czas i przyjdź, lub poinformuj go telefonicznie o ewentualnych zmianach.

4 Pracodawca poinformuje cię o wyniku twojej rekrutacji i wyznaczy datę początku twojej pracy. Nie pozostaje nic innego jak cieszyć się nową pracą i zdobytymi doświadczeniami.

Potrzebujesz Więcej Informacji?


Odpiszemy tego samego dnia!

kontakt@studentgroup.pl